Pytania

Czy napełniamy balony przyniesione przez klientów, niezakupione w naszej firmie?

Pompujemy wyłącznie balony lateksowe przyniesione przez klientów ich odpowiedzialność. Wszystkie sprzedawane przez nas balony są produktami zarowkarenomowanych, światowych firm co zapewnia odpowiednią ich jakość. Nie możemy ponosić odpowiedzialności za produkty o nieznanym pochodzeniu.

Czy wdychanie helu z balonów jest bezpieczne?

Nie. Hel ze względu na swoje właściwości powoduje wypychanie tlenu z płuc co przy dłuższej aspiracji może prowadzić do niedotlenienia, a w skrajnych przypadkach śmierci. Znane są przypadki na świecie uduszenia podczas takiej zabawy. Szczególnie narażone są tutaj dzieci. Dodatkowym zagrożeniem jest sam skład gazu. Balony nie są napełniane czystym helem, ale jego mieszanką z innymi gazami. Te mogą być zagrożeniem dla naszego zdrowia i życia.

Z czego wykonane są balony i czy są bezpieczne?

Nasze balony wykonane są z lateksu oraz mikrofolii, które są w 100% biodegradowalne oraz bezpieczne dla zdrowia. Wyprodukowane zostały w Europie oraz Ameryce Północnej. Dzieci do 3 roku życia nie powinny same bawić się balonami ze względu na ryzyko zakrztuszenia się.

Potrzebuję większej ilości balonów na ślub/wesele/urodziny etc. co w tym przypadku?

Można skontaktować się z nami telefonicznie, jednak w takim przypadku zapraszamy do naszego sklepu stacjonarnego, aby ustalić indywidualnie wszystkie szczegóły Państwa zamówienia.

Mam pomysł na wyjątkowy prezent, ale nie widzę takiej propozycji na stronie internetowej.

Jesteśmy otwarci na wszystkie Państwa pomysły i propozycje. Jeżeli tylko będziemy w stanie je zrealizować to nie ma przeszkód w realizacji Państwa projektów. Przygotujemy indywidualnie zamówienie, a do pudełka dołączymy wszystko: od czekoladek po pierścionek zaręczynowy.

Czy mogę wymienić balon/-y z zestawu prezentowanego na stronie internetowej?

Tak. Prezentowane na stronie internetowej zestawy balonowe są naszymi propozycjami. Jeżeli chcą Państwo wymienić balony na inne (kolor,kształt, wielkość) to nie ma najmniejszego problemu.

Czy mogę zamówić dostawę w weekend?

Tak, po wcześniejszym ustaleniu telefonicznym realizujemy zamówienia także w weekendy.

Chcę sprawić prezent w dniu urodzin/imienin/rocznicy etc. Jak to zrobić?

Należy odpowiednio wcześniej złożyć i opłacić zamówienie, a my dostarczymy je w określonym dniu do adresata.

Jeżeli nie znaleźli Państwo odpowiedzi na swoje pytania wśród wyżej zaprezentowanych treści prosimy o kontakt telefoniczny, chętnie odpowiemy na każde pytanie.