Wypuszczanie balonów

Wypuszczanie balonów wypełnionych helem.

Pomożemy sprawić, aby dzień Waszego święta był niezapomniany i na długo pozostał Wam i Waszym gościom w pamięci. Oferujemy wspaniałą, widowiskową atrakcję jaką jest wypuszczanie balonów wypełnionych helem. Widok balonów majestatycznie wznoszących się w powietrzu wywoła euforię i aplauz zebranych gości. Atrakcja ta sprawdzi się zarówno podczas małych jak i dużych imprez. Proponujemy Państwu 4 możliwości realizacji takiego wydarzenia:

  • balonowy prezent
  • latające życzenia
  • balonowe niebo
  • balonowy blask

Balonowy prezent to wyjątkowo zaaranżowana atrakcja polegająca na uwolnieniu balonów zamkniętych w eleganckim  pudełku-prezencie (wymiary pudła 80x80x125cm, pudło zaprezentowane na zdjęciach poniżej). Pudełko wykonane jest z wysokiej jakości tworzywa sztucznego, co zapewnia mu elegancki wygląd. Pudełko ustawiamy w miejscu wcześniej ustalonym z młodymi np. przed wejściem do kościoła, Urzędu Stanu Cywilnego czy salą weselną. Młodzi otwierają prezent, z którego wylatują ku niebu balony.

Prezent

Cena: 550zł/100 serc balonowych

Latające życzenia to atrakcja, w której do balonów wypełnionych helem dołączona jest ozdobna karta, na której goście wypisują życzenia dla pary młodej, solenizanta, jubilata itp. Młodzi otrzymują wyróżniający się na tle innych bukiet balonowy i również wypisują swoje marzenia i życzenia. Następnie na umówiony sygnał wszyscy jednocześnie wypuszczają balony w powietrze. Zarówno sama atrakcja jak i wykonane zdjęcia podczas jej realizacji będą wyjątkową i niezapomnianą pamiątką z uroczystości.

Cena: 550zł/100 serc balonowych

Cena innej ilości balonów ustalana jest indywidualnie.

balloons-693777Balonowe niebo to atrakcja, w której każdy z zaproszonych gości otrzymuje balon wypełniony helem (bądź jeden balon na parę) np. podczas składania życzeń. Młodzi otrzymują swój bukiet balonowy, wyróżniający się spośród innych balonów. Wypuszczenie bukietu jest sygnałem dla reszty gości do wypuszczenia swoich.

Cena: 500zł/100 serc balonowych lub 700zł/100 balonów LED (świecące balony wypuszczane nocą)

balloon-767246

 

 

Koszt dostawy to 20zł na terenie Lubina. Poza granicami miasta 20zł+1zł/km.

!!!UWAGA!!!

Planując wypuszczanie balonów musimy pamiętać o zgłoszeniu tego wydarzenia Państwowej Agencji Żeglugi Powietrznej, nie mniej niż 10 dni przed planowanym dniem realizacji. Uzyskanie zezwolenia na wypuszczenie balonów jest niezbędne, ponieważ grupa balonów wolno unoszących się w powietrzu traktowana jest jako statek bezzałogowy. Takie balony będą zidentyfikowane jako zagrożenie przestrzeni powietrznej i mogą wpłynąć na zakłócenie ruchu lotniczego. Zgłoszenia wydarzenia należy dokonać na specjalnym formularzu, który należy wysłać pocztą lub faxem. Państwowa Agencja Żeglugi Powietrznej ma obowiązek udzielenia nam odpowiedzi w formie pisemnej. Może być to zgoda, brak zgody lub najczęściej przyznawana zgoda warunkowa, która zobowiązuje organizatora do kontaktu telefonicznego z kontrolerem ruchu lotniczego najbliższego lotniska 15 minut przed planowanym wypuszczeniem balonów. Jako firma zajmująca się organizacją wypuszczania balonów pomagamy w uzyskaniu zgody. Nie ponosimy jednak odpowiedzialności za niezrealizowanie usługi z powodu odmownej decyzji Państwowej Agencji Żeglugi Powietrznej.